agagiya-applications

معرفی اپلیکیشن های ایرانی مفید

Agagiya Telegram Channel

تلفن‌های همراه‌مان یاران شبانه روز ما هستند. تا حالا دقت کردید كه از صبح تا شب ما با چه اپلیکیشن‌هایی سر و کار داریم؟

شماره یک : Alibaba.ir

با این اپلیکیشن بلیط پروازهای خارجی و داخلی، قطار و اتوبوس را با سرعت و اطمینان می‌توانید تهیه کنید. با علی‌بابا در کمتر از دو دقیقه تمام پروازها و قطارهای ایران را جستجو و بلیط قطعی سفر خود را خریداری کنید.

شماره دو : Waze

ترافیک معضل این روزهای ماست. اما با این اپ می‌توانیم قبل از اینکه از خانه راه بیفتیم ترافیک مسیر را چک کنیم و بهترین راه را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنیم.

شماره سه : Divar

اپلیکیشنی برای خرید و فروش بدون دخالت واسطه‌ها، پیدا کردن قیمت‌ها و رد و بدل کردن اجناسی که نه دورریختنی هستند و نه قابل فروش در مغازه‌ها. از ویلا و خودرو بگیر تا کتاب دست دوم.

شماره چهار : Snapp

وقتی اپلیکیشن اسنپ را روی گوشی دارید، انگار تاکسی بیرون منتظر شماست. اسنپ مشابه ایرانی همان سرویس تاکسی‌یابی است که در همه جای دنیا با نام UBER شناخته می‌شود.

شماره پنج : Navaak

اپلیکیشنی برای موسیقی است. خواننده یا آهنگ مورد علاقه خود را جست‌وجو کنید و بعد با خیال راحت بدون نیاز به فیلترشکن آن را گوش کنید.

شماره شش : سه سوت

دیگر زمانی برای کارهای جانبی وجود ندارد. با اپلیکیشن سه سوت می‌توانید شارژ بخرید، قبوض پرداخت می‌شود و می‌توانید بسته‌های اینترنت را به راحتی خریداری کنید.

شماره هفت : Livecollage

اپلیکیشنی برای ادیت ساده‌ى عکس. با این اپ می‌توانید عکس‌هایی را که با موبایل خود گرفته‌اید ادیت كنيد برای انتشار در اینستاگرام.

شماره هشت : دکه

برای آن‌ها كه می‌خواهند از قیمت‌ها و اخبار روزانه يا تیترهای روزنامه‌ها باخبر باشند دکه بهترین اپلیکیشن است. حتی وقتی مسابقه‌ى تیم فوتبال مورد علاقه‌‌تان شروع می‌شود شما را خبردار و گل‌ها را هم اطلاع رسانی می‌کند.

شماره نه : Zoodfood

با زودفود منوی دهها رستوران را دارید. فرقی نمی‌کند در کدام منطقه هستید؛ می‌توانید منطقه را انتخاب کنید، آنلاین پرداخت کنید و غذای گرم را سر ساعت داشته باشید.

شماره ده : Cinematicket

دیگر لازم نیست برای پیدا کردن اطلاعات فیلم مورد نظرتان که در سینماهای ایران اکران شده به سایت‌های مختلف مراجعه کنید. با این اپلیکیشن علاوه بر کسب اطلاعات می‌توانید بلیط هم خریداری کنید.

چای لاغری دکتر سینا
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *